WhatsApp'a Hikaye Özelliği Geliyor

WhatsApp'a Hikaye Özelliği Geliyor

Snapchat'i satın alamayan Facebook, hikaye özelliğini Instagram'dan sonra WhatsApp'a da eklemeye karar verdi.

Facebook, Snapchat'e yaptığı teklifin reddedilmesiyle hırslanmış olsa ki gerek önce Instagram'a hikaye bölümü ekledi. Şimdi yeni hamlesi ise WhatsApp'taki durum bölümü oldu. Bugün gelecek olan güncelleme ile WhatsApp durumunuzda yazı ve emoticonların yanı sıra fotoğraf da paylaşabileceksiniz.

WhatsApp Status adı verilen bu özelliği kullanmak istemeyen kullanıcılar kapatabilecekler.

WhatsApp Status Nedir?
Bu özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar durumlarına fotoğraf, video veya GIF ekleyebilecek. Snapchat'te olduğu gibi bu özellik de 24 saat geçerli olacak, sonra durum otomatikmen silinecek. Kullanıcıların sevdiği özellik olan durumu kimlerin görüntülediği de olacak.

Bu haber 561 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 21.02.2017 18:59
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Tolga Kabataş: 13 Kasım 1972 tarihinde Ankara'da doğan Tolga Kabataş, 1990 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nden, 1994 yılında O.D.T.Ü Makina Mühendisliği'nden mezun oldu.Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin kurucularından olan Tolga Kabataş, 2005 yılında kurulan Magnet Bilişim Hizmetleri'nin ve Cimri A.Ş.'nin kurucu ortaklarındandır.
Tekno Sözlük
Overclock: Herhangi bir bilgisayar bileşenin tanımlı olan saat frekansının aksine daha yüksek seviyeye çıkartmak suretiyle bu bileşeni daha hızlı çalışmaya zorlamaktır.
Teknocanavar.Com