WhatsApp'a Hikaye Özelliği Geliyor

WhatsApp'a Hikaye Özelliği Geliyor

Snapchat'i satın alamayan Facebook, hikaye özelliğini Instagram'dan sonra WhatsApp'a da eklemeye karar verdi.

Facebook, Snapchat'e yaptığı teklifin reddedilmesiyle hırslanmış olsa ki gerek önce Instagram'a hikaye bölümü ekledi. Şimdi yeni hamlesi ise WhatsApp'taki durum bölümü oldu. Bugün gelecek olan güncelleme ile WhatsApp durumunuzda yazı ve emoticonların yanı sıra fotoğraf da paylaşabileceksiniz.

WhatsApp Status adı verilen bu özelliği kullanmak istemeyen kullanıcılar kapatabilecekler.

WhatsApp Status Nedir?
Bu özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar durumlarına fotoğraf, video veya GIF ekleyebilecek. Snapchat'te olduğu gibi bu özellik de 24 saat geçerli olacak, sonra durum otomatikmen silinecek. Kullanıcıların sevdiği özellik olan durumu kimlerin görüntülediği de olacak.

Bu haber 460 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 21.02.2017 18:59
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Serkan Borançılı: 22 Haziran 1971 yılında Ankara'da doğan Serkan Borançılı, 1990 yılında Ankara Yükseliş Koleji'nden, 1994 yılında İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu.1999 yılında Burak Divanlıoğlu ile birlikte ARK Bilgi Teknolojileri şirketini kurdu. GittiGidiyor, 2004 yılı başlarına kadar ARK tarafından yönetildi. Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin kurucularından olan Serkan Borançılı, 2005 yılında kurulan Magnet Bilişim Hizmetleri'nin ve Cimri A.Ş.'nin kurucu ortaklarındandır.
Tekno Sözlük
Turbo Boost: Intel firmasının i5 v e i7 işlemci modellerinde sunduğu bu teknolojide ihtiyaç duyulduğunda işlemci hızı belirtilen seviyeye kadar arttırılarak performans arttırımı söz konusudur.
Teknocanavar.Com