Snapchat Gözlüğü Satışa Sunuldu

Snapchat Gözlüğü Satışa Sunuldu

Trend haline gelen Snapchat, snap çeken güneş gözlüğünü satışa sundu.

Facebook'un satın alma teklifi reddederek Facebook'u kızdıran Snapchat, yeniliklerini sürdürüyor. Son olarak 10 saniyelik kısa videolar çekip telefonla eşleşerek bu videoları snap olarak gönderen güneş gözlüğü Spectacles'i sınırlı sayıda kişiye ulaştırmıştı.'Snap gözlüğü' olarak da tabir edebileceğimiz Spectacles adlı gözlük ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde 129.99 dolarlık fiyatıyla satışa sunuldu.

Fakat bazı kesimler bu gözlüğün özel hayatı ihlal edeceği yönünde endişeler duyuyor. Fakat Snapchat yönetimi gözlüğün üstündeki LED ışığın kayıt esnasında yanıp söneceği için böyle bir sorun yaşanmayacağını söylüyor.

Bu haber 348 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 22.02.2017 00:25
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Eric E. Schmidt: 27 Nisan 1955 tarihinde doğmuştur. Amerikalı yazılım mühendisi ve iş adamı olan Schmidt, Alphabet Inc. Yönetim Kurulu Başkanıdır. Google'daki birincil görevinin yanında 2006 ve 2009 yılları arasında Apple'ın Yönetim Kurulu Üyeliğini de yürütmüştür.
Tekno Sözlük
Overclock: Herhangi bir bilgisayar bileşenin tanımlı olan saat frekansının aksine daha yüksek seviyeye çıkartmak suretiyle bu bileşeni daha hızlı çalışmaya zorlamaktır.
Teknocanavar.Com