Snapchat Gözlüğü Satışa Sunuldu

Snapchat Gözlüğü Satışa Sunuldu

Trend haline gelen Snapchat, snap çeken güneş gözlüğünü satışa sundu.

Facebook'un satın alma teklifi reddederek Facebook'u kızdıran Snapchat, yeniliklerini sürdürüyor. Son olarak 10 saniyelik kısa videolar çekip telefonla eşleşerek bu videoları snap olarak gönderen güneş gözlüğü Spectacles'i sınırlı sayıda kişiye ulaştırmıştı.'Snap gözlüğü' olarak da tabir edebileceğimiz Spectacles adlı gözlük ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde 129.99 dolarlık fiyatıyla satışa sunuldu.

Fakat bazı kesimler bu gözlüğün özel hayatı ihlal edeceği yönünde endişeler duyuyor. Fakat Snapchat yönetimi gözlüğün üstündeki LED ışığın kayıt esnasında yanıp söneceği için böyle bir sorun yaşanmayacağını söylüyor.

Bu haber 553 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 22.02.2017 00:25
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Mark Zuckerberg: Mark Elliot Zuckerberg, 14 Mayıs 1984'de New York eyaletine bağlı Dobbs Ferry'de doğdu. Kendisi bilgisayar programcısı ve İnternet alanında faaliyet gösteren bir işadamıdır. İnternet sosyal ağ sistemi olan Facebook'un kurucusu ve başkanıdır. 2004 yılında Harvard Üniversitesi'nde öğrencilik zamanında Mark Zuckerberg tarafından yürütülen başarılı bir internet projesi olan Facebook şu an 1,5 milyar kullanıcıya sahiptir.
Tekno Sözlük
Turbo Boost: Intel firmasının i5 v e i7 işlemci modellerinde sunduğu bu teknolojide ihtiyaç duyulduğunda işlemci hızı belirtilen seviyeye kadar arttırılarak performans arttırımı söz konusudur.
Teknocanavar.Com