Apple Park Yakında Açılıyor

Apple Park Yakında Açılıyor

Apple ParkApple, kurucusu Steve Jobs'un projelerinden biri olan Apple Park'ı hayata geçiriyor.

Apple Park, Nisan ayında 708 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulacak. Bu kurulacak olan yeni merkeze 12.000 Apple taşınması hedefleniyor.

Apple Park, Santa Clara Vadisi'nin merkezinde kurulurken kampüsün 260.000 metrekare yer kaplayan halka şeklinde ana binasının tamamı dünyanın en büyük kavisli cam panelleriyle kaplı olması dikkatleri üzerine çekiyor.Daha önce hayatını kaybeden Steve Jobs'un adı Apple Park'taki konferans binasının adı "Steve Jobs Theater" yapılarak yaşatılacak.

Halka açık bir Apple Store ve kafe bulunan bir ziyaretçi merkezi, Apple çalışanlarına özel 9.000 metrekarelik bir spor salonu, güvenlik araştırma ve geliştirme tesislerini de bünyesinde barındırıyor.

Bu haber 352 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 23.02.2017 00:39
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Bill Gates: Microsoft şirketinin kurucularındandır ve şirketin başkanlığını ve baş yazılım mimarlığını yapmaktadır. Forbes dergisine göre 2009'de Gates dünyanın en zengin kişisiydi.
Tekno Sözlük
Turbo Boost: Intel firmasının i5 v e i7 işlemci modellerinde sunduğu bu teknolojide ihtiyaç duyulduğunda işlemci hızı belirtilen seviyeye kadar arttırılarak performans arttırımı söz konusudur.
Teknocanavar.Com