Android 8'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Android 8'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Google, Android 8'i tanıtacağı tarihi sitesi üzerinden duyurdu.

Google, resmi etkinlik sitesinden yaptığı duyuruya göre "Google Geliştirici Festivali" olarak bilinen Google I/O 2017 etkinliği 17-19 Mayıs 2017 tarihlerinde Silikon Vadisi'ndeki Shoreline Anfitiyatrosu'nda yapılacak.Bu etkinlik kapsamında Google, Android 8'i yani diğer adıyla Android O'yu tanıtması bekleniyor. Google I/O 2017 kapsamında çeşitli konuşmacılar ve etkinlikler yer alacak.

Basın kimliğinin dışında Google I/O 2017'ye katılmak isteyen geliştiricilerin 900 dolar, akademik amaçlı olarak katılmak isteyen öğrencilerin ise 300 dolarlık giriş biletlerini almaları gerekiyor.

Bu haber 348 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 23.02.2017 00:59
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Sergey Brin: Stanford'da doktora yaparken, arkadaşı Larry Page ile birlikte Google arama motorunu yaptı ve Google şirketini kurdu. Hâlen Teknoloji başkanı ve yönetim kurulu üyesi olan Sergey Brin, Forbes'a göre 18,7 milyar dolarlık servetiyle, dünyanın en zengin 100 insanından biridir (32. sırada).
Tekno Sözlük
Turbo Boost: Intel firmasının i5 v e i7 işlemci modellerinde sunduğu bu teknolojide ihtiyaç duyulduğunda işlemci hızı belirtilen seviyeye kadar arttırılarak performans arttırımı söz konusudur.
Teknocanavar.Com