FIFA 17 Maçları TV'de Yayınlanacak

FIFA 17 Maçları TV'de Yayınlanacak

İngiltere TV kanalı BT Sports, FIFA 17 maçlarını naklen yayınlayacak.

Spor dalları haline gelen bilgisayar oyunları için bir ilk daha gerçekleşti. İngiltere'da bulunan spor yayıncısı olan BT Sports, FIFA 17 için düzenlenen Ultimate Championship Series maçlarını canlı olarak yayınlayacak.8 Nisan'da Kuzey Amerika bölgesel finalini, 22 Nisan'da Asya-Pasifik bölgesel finalini, 6 Mayıs'ta ise Avrupa finalini canlı olarak yayınlayacak. Bu finallerin ardından Berlin'de düzenlenecek olan dünya şampiyonasını naklen yayınlayacak.

Bu haber 512 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 23.02.2017 19:05
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Ersan Özer: İnternet girişimcisi, televizyon yazarı, televizyon yönetmeni, gazete yazarı.itiraf.com'u 2004 yılında Siberalem.com ve ideefixe'nin sahibi olan EBİ'ye sattı. itiraf.com'un 1 yıl editörlüğünü devam ettirdi.2005 yılında Gittigidiyor.com'un ortakları ile birlikte, internet projeleri geliştirmek üzere, Magnet Bilişim Hizmetleri'ni kurdu.Bu şirket bünyesinde şehre özel arkadaşlık siteleri olan istanbul.net, ankara.net, izmir.net ve uzmanların videolu anlatımlarına yer verilen Uzmantv projelerini hayata geçirdi.
Tekno Sözlük
Overclock: Herhangi bir bilgisayar bileşenin tanımlı olan saat frekansının aksine daha yüksek seviyeye çıkartmak suretiyle bu bileşeni daha hızlı çalışmaya zorlamaktır.
Teknocanavar.Com