FIFA 17 Maçları TV'de Yayınlanacak

FIFA 17 Maçları TV'de Yayınlanacak

İngiltere TV kanalı BT Sports, FIFA 17 maçlarını naklen yayınlayacak.

Spor dalları haline gelen bilgisayar oyunları için bir ilk daha gerçekleşti. İngiltere'da bulunan spor yayıncısı olan BT Sports, FIFA 17 için düzenlenen Ultimate Championship Series maçlarını canlı olarak yayınlayacak.8 Nisan'da Kuzey Amerika bölgesel finalini, 22 Nisan'da Asya-Pasifik bölgesel finalini, 6 Mayıs'ta ise Avrupa finalini canlı olarak yayınlayacak. Bu finallerin ardından Berlin'de düzenlenecek olan dünya şampiyonasını naklen yayınlayacak.

Bu haber 757 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 23.02.2017 19:05
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Mark Zuckerberg: Mark Elliot Zuckerberg, 14 Mayıs 1984'de New York eyaletine bağlı Dobbs Ferry'de doğdu. Kendisi bilgisayar programcısı ve İnternet alanında faaliyet gösteren bir işadamıdır. İnternet sosyal ağ sistemi olan Facebook'un kurucusu ve başkanıdır. 2004 yılında Harvard Üniversitesi'nde öğrencilik zamanında Mark Zuckerberg tarafından yürütülen başarılı bir internet projesi olan Facebook şu an 1,5 milyar kullanıcıya sahiptir.
Tekno Sözlük
Turbo Boost: Intel firmasının i5 v e i7 işlemci modellerinde sunduğu bu teknolojide ihtiyaç duyulduğunda işlemci hızı belirtilen seviyeye kadar arttırılarak performans arttırımı söz konusudur.
Teknocanavar.Com