Volkswagen Arteon Resmen Duyuruldu

Volkswagen Arteon Resmen Duyuruldu

Merakla beklenen Volkswagen Arteon resmen duyuruldu. Duyuru ile birlikte ilk resmi görseller de paylaşıldı.

Volkswagen, yeni aracı Arteon'u 9 Mart'taki başlayacak olan Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtacağını açıkladı. Bu açıklamayla beraber Arteon'a ait ilk resmi görüntüleri paylaştı.


Şirket yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Arteon'un Passat CC'nin yerini alması bekleniyor.

Volkswagen, Arteon'un kendi sınıfında en gözde ürünlerden biri olacağını ve lüks araçları arattırmayacak sürüş deneyimlerinin de müşterilerine sunulacağını belirtti.

Bu haber 805 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 24.02.2017 23:26
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Burak Divanlıoğlu: 6 Mayıs 1973 tarihinde İstanbul'da doğan Burak Divanlıoğlu, 1990 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nden, 1994 yılında İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. 1999 yılında Serkan Borançılı ile ARK Bilgi Teknolojileri şirketini kurdu. GittiGidiyor, 2004 yılı başlarına kadar ARK tarafından yönetildi. Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin kurucularından olan Serkan Borançılı, 2005 yılında kurulan Magnet Bilişim Hizmetleri'nin ve Cimri A.Ş.'nin kurucu ortaklarındandır.
Tekno Sözlük
Turbo Boost: Intel firmasının i5 v e i7 işlemci modellerinde sunduğu bu teknolojide ihtiyaç duyulduğunda işlemci hızı belirtilen seviyeye kadar arttırılarak performans arttırımı söz konusudur.
Teknocanavar.Com