Mercedes, Araçlarını Geri Çağırıyor!

Mercedes, Araçlarını Geri Çağırıyor!

Mercedes, bazı modellerde baş gösteren marş basmama sorunu nedeniyle araçları geri çağırma kararı aldı.

Alman otomobil devi Mercedes, Amerika'da bulunan 354 bin aracını geri çağırma kararı aldı. Şok eden bu kararın altında araçların marş basmama sorunu olduğu belirtildi.


Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, marşa basma işleminin birkaç kez tekrarlandıktan sonra eğer motor çalışmazsa aracın motor parçalarında erime yada alev alma gibi tehlikelerin olduğu belirtildi.

2015-2017 yılları arasında üretilen C Class, E-Class, CLA modellerini ve GLA ile GLC'nin bazı SUV araçlarını da geri çağıracak. Mercedes, müşterilerinin yetkili noktalara başvurarak parça değişimi yapması gerektiğini bildirdi.

Bu haber 965 kez okundu
Yayımlanma Tarihi: 04.03.2017 14:00
Bu habere ait yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-posta
:
Güvenlik Kodu
:
Yorum
:
Popüler Haberler
Tekno Video
Tekno Röportaj
Tekno Biyografi
Ersan Özer: İnternet girişimcisi, televizyon yazarı, televizyon yönetmeni, gazete yazarı.itiraf.com'u 2004 yılında Siberalem.com ve ideefixe'nin sahibi olan EBİ'ye sattı. itiraf.com'un 1 yıl editörlüğünü devam ettirdi.2005 yılında Gittigidiyor.com'un ortakları ile birlikte, internet projeleri geliştirmek üzere, Magnet Bilişim Hizmetleri'ni kurdu.Bu şirket bünyesinde şehre özel arkadaşlık siteleri olan istanbul.net, ankara.net, izmir.net ve uzmanların videolu anlatımlarına yer verilen Uzmantv projelerini hayata geçirdi.
Tekno Sözlük
SAR Değeri: Akıllı telefonların, vücudumuza yaydığı radyasyon miktarını ifade etmektedir.
Teknocanavar.Com